به گزارش جهان نیوز، رئیس ستاد اقامه نماز کشور صبح امروز در همایش ۲هزار نفری دانشجویان و معلمان دانشگاه فرهنگیان گرگان که با موضوع نماز، سلامت جسم و نشاط روح، در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) برگزار شد با بیان اینکه دانشجویان و فرهنگیان مغز نسل نو هستند گفت: شما به عنوان فرهنگی قرار است به جامعه خدمت کنید و باید بدانید که در چه جایگاه اثرگذاری قرار دارید.

حجت‌الاسلام محسن قرائتی افزود:در شرایطی که نسل جدید ما در حال غرق شدن است، معلمان باید مانند نجات غریق، آنان را نجات دهند، استعداد‌ها و توانمندی‌های دانش‌آموزان را به خوبی تشخیص دهند و در مسیر شکوفایی آن قدم بردارند.

وی با اشاره به اینکه معلمی، فن، مهارت، سلیقه و ت است و همه چیز را در خود جمع دارد گفت:حاضر نیستم معلمی را با ریاست جمهوری عوض کنم.

قرائتی با بیان اینکه اثرگذاری معلمان، همیشگی و دائمی است، به انتقاد از آموزش و پرورش پرداخت و اظهار داشت: آموزش و پرورش ما فشل است و نتیجه آن دیپلمه‌هایی هستند که مهارت ندارند و کسی که مهارت ندارد شغل، پول، همسر، فرزند و مسکن هم ندارد.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با تأکید بر اینکه باید خاک آموزش و پرورش را عوض کنیم گفت: البته در حوزه‌های ما نیز باید تحولی رخ دهد، زیرا شرایط حوزه‌های علمیه و طلبه‌های کشور نیز بهتر از دانش آموختگان مراکز دانشگاهی نیست.

وی ادامه داد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شبیه یک شوخی است در حالیکه برای اعمال این تغییرات نیازمند مرد تحول هستیم.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پرورش ,اینکه ,آموزش ,قرائتی ,کشور ,نیستم معلمی ,ریاست جمهوری ,حاضر نیستم ,بیان اینکه ,اقامه نماز ,حاضر نیستم معلمی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Duana Matthew تکنولوژی های روز دنیا من چی نیستم؟ من چی هستم؟ دستگاه تصفیه آب خانگی به آبی کلینیک تخصصی زیبایی ایران پلاستیک کسب درآمد از طریق اینترنت بدون سرمایه گذاری Daniel دستگاه جوجه کشی